Bizi Takip Edin
movenpick

Yayınlar

TEKNOPARK 10. SAYI ÇIKTI

Teknoloji geliştirme bölgeleri dergisi Teknopark 10’uncu sayısı çıktı. “Siber Dünya” kapağıyla okuyucusuyla buluşan Teknopark Dergisi’nde birbirinden dikkat çekici bilgilere yer veriliyor.

Yayınlandı

Tarih

 Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Siber Güvenlik Dairesi Başkanı Salih Talay’ın kaleme aldığı “Geçmişten Geleceğe Türkiye’de Siber Güvenlik” başlıklı makalede birbirinden çarpıcı tespitler ve bilgilere yer veriliyor. Siber Dünya kapağıyla çıkan 10’uncu sayıda dijital oyun sektörüne de genişçe yer veriliyor.  Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Laboratuvarı kurucu direktörü Dr. Öğt. Üyesi Güven Çatak, “Oyunda Bug Var” başlığıyla verdiği röportajda sektörün geleceğiyle ilgili önemli bilgileri okuyucuyla paylaşıyor. “Oyunu Kuluçkaya Alacak” başlığıyla Hacettepe Teknokent Genel Müdürü Sinan Pekşen ile yapılan röportajda ise bölge olarak teknoloji odaklı yerli, milli ürün ve markaların sayısının artmasına odaklandıkları bilgisine yer veriliyor. 

Derginin bu sayısında Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Başkanı Faruk İnaltekin, TOGED Başkan Yardımcısı ve Medya iş Geliştirme Direktörü Özgür Karayalçın, Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Grafiği Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Haşmet Gürçay gibi alanında uzman isimlerin makaleleri de yer alıyor. Teknopark Dergisi’nin yeni sayısında Dr. Öğr. Üyesi Güven Çatak, Çanakkale Teknopark Genel Müdürü Dr. Erkan Bil, TRTEST Genel Müdürü Bilal Aktaş, Hacettepe Teknokent Genel Müdürü Sinan Pekşen, Ostim Teknopark Genel Müdürü Dr. Derya Çağlar, Kuadron Bilişim Pazarlama Direktörü Eren Çulcuoğlu, Game Factory CEO’su Efe Küçük gibi isimlerle ise dolu dolu röportajlara yer veriliyor.

Okumaya Devam Et
Reklam
Yorum Yapın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sanayi Gazetesi

Sanayi Gazetesi Sayı 599

Yayınlandı

Tarih

Okumaya Devam Et

Sanayi Gazetesi

Sanayi Gazetesi Sayı 598

Yayınlandı

Tarih

Okumaya Devam Et

Sanayi Gazetesi

Sanayi Gazetesi Sayı 597

Yayınlandı

Tarih

Okumaya Devam Et

web tasarımı

Reklam

Trendler

Copyright © 2022 Sanayi Gazetesi - Tüm hakları saklıdır.